We Are

Creative

Innovative

RAAS architects

 

Kładziemy nacisk na proste, funkcjonalne, energooszczędne i pasywne rozwiązania, pozwalające uzyskać satysfakcjonujący efekt, przy optymalnych kosztach przeznaczonych na realizację projektu. W dążeniu do uzyskania ciekawej formy użytkowej, zwracamy szczególną uwagę na kontekst otoczenia i przestrzeń, w której projektujemy.

RAAS ARCHITEKCI

To grupa projektowa, którą tworzą dwie osobne pracownie architektoniczne, RAAS architekci Remigiusz Strzelecki (www.raas.com.pl) oraz RAAS architekci Arkadiusz Strzelecki. Obaj ukończyliśmy Architekturę na Politechnice Łódzkiej, w oparciu o wieloletnie doświadczenie, zdobyte w różnych biurach projektowych w kraju i za granicą, staramy się wspólnie tworzyć nowoczesną architekturę, spełniającą różnorodne oczekiwania inwestorów. W naszych projektach kładziemy nacisk na proste, funkcjonalne, energooszczędne i pasywne rozwiązania, pozwalające uzyskać  satysfakcjonujący efekt, przy optymalnych kosztach przeznaczonych na realizację projektu. W dążeniu do uzyskania ciekawej formy użytkowej, zwracamy szczególną uwagę na kontekst otoczenia i przestrzeń, w której projektujemy. Staramy się tworzyć kreatywne miejsca do życia, odpowiadające współczesnym potrzebom człowieka w każdym możliwym otoczeniu: od architektury mieszkaniowej, przez użyteczność publiczną po wnętrza komercyjne i prywatne. Aby sprostać wyzwaniom dynamicznie zmieniającego się świata, stawiamy na budownictwo przyszłości, wykorzystujące innowacyjne rozwiązania architektoniczne oraz najnowsze technologie instalacyjne. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

OFERTA

Świadczymy szeroko pojęte usługi z zakresu projektowania architektonicznego oraz architektury wnętrz. Wykonujemy projekty koncepcyjne, wielobranżowe dokumentacje budowlane oraz szczegółowe projekty wykonawcze połączone z nadzorem autorskim na budowie. Koordynujemy procesy inwestycyjne począwszy od wstępnej analizy działki, poprzez niezbędne uzgodnienia formalno-prawne, po finalne wykończenie i odbiór techniczny budynku. Współpracujemy z doświadczonymi branżystami, wykonawcami i technologami, dostosowując się do szczególnych wytycznych i wymogów konkretnej inwestycji. Wsłuchujemy się w indywidualne potrzeby inwestorów, a kompleksowe podejście do projektu pozwala uzyskać satysfakcjonujące efekty.

2 PRACOWNIE RAAS architekci

Remigiusz Strzelecki

mgr inż. architekt / właściciel pracowni

W architekturze najbardziej cenię proste, funkcjonalne rozwiązania oraz „pomysł”, nadający projektowi indywidualny charakter. Inspirują mnie wyszukane nowoczesne formy oraz ich relacje z kontekstem otoczenia. Od 2012 roku jestem członkiem Izby Architektów RP. www.raas.com.pl

  Arkadiusz Strzelecki

  mgr inż. architekt / właściciel pracowni

  Projektując staram się znaleźć równowagę pomiędzy estetyką, funkcjonalnością i ekonomią, wcielając się jednocześnie w rolę architekta i inwestora. Moim szczególnym zainteresowaniem cieszą się odnawialne źródła energii oraz ich zastosowanie w budownictwie.

   mgr. inż. arch. Artur Piórek
   Asystent architekta

   mgr. inż. Arkadiusz Marcjanik
   Projektant instalacji sanitarnych

   mgr. inż. Marcin Kapuściński
   Konstruktor

   mgr. inż. Michał Simiński
   Projektant instalacji elektrycznych

   mgr. inż. Włodzimierz Kubik
   Projektant instalacji sanitarnych

   Majsterek s.c. Strzeleccy P.L.
   Generalny wykonawca

   PROCES INWESTYCYJNY